KOMPLEKSOWA OCHRONA OSÓB I MIENIA

ZABEZPIECZENIE TECHNICZNE

Ochrona mienia przed włamaniem to jedna z kluczowych kwestii o które powinieneś zadbać. Oferujemy kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Bez względu czy Twój obiekt już został wyposażony w  systemy alarmowy, bądź potrzebujesz wsparcia w tym zakresie od podstaw - jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

Usługi zabezpieczeń technicznych dla naszych klientów pełnimy na terenie całego kraju.

Bardzo dobry system zabezpieczeń to taki, który został zaprojektowany z myślą o wszystkich potencjalnych zagrożeniach, zintegrowany z innymi systemami zabezpieczeń i reagujący niezwłocznie po wykryciu zagrożenia, oparty o nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawdzonych marek. 

Nasza oferta obejmuje wykonanie projektu systemu zabezpieczeń m.in. SSWiN (system sygnalizacji włamania i napadu), CTTV (system monitoringu), SKD (system kontroli dostępu), DSO (dźwiękowy system ostrzegawczy), SAP (system alarmowania pożarowego). Dobór urządzenia, które umożliwi najbardziej efektywne działanie systemu zabezpieczeń. Oferujemy również modernizacje, serwis i konserwacje systemów zabezpieczeń, tak aby dostosować je do aktualnie obowiązujących standardów. 

Wybierając Secured możesz liczyć na stałe wsparcie techniczne. Współpracujemy również ze sprawdzonymi podwykonawcami. 

Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem domu, mieszkania lub firmy, skontaktuj się z nami. 

Systemy alarmowe

Skuteczność alarmów montowanych w domach, jest dość duża, jednakże jeżeli chcemy, aby ochrona naszego mienia była na jak najwyższym poziomie powinniśmy połączyć jego funkcjonowanie z usługą ochrony fizycznej.

W ramach oferty zabezpieczenia technicznego oferujemy montaż urządzeń:
- mikroprocesorowe centrale alarmowe
- systemy bezprzewodowe
- czujki podczerwieni pasywnej
- czujki dualne 
- czujki magnetyczne 
- detektory stłuczenia szkła
- aktywne bariery podczerwieni
- manipulatory

Kontrola dostępu i Rejestracja czasu pracy

System mający na celu ograniczenie użytkownikom (całkowite lub w określonym czasie) dostępu do sektorów (stref) tego systemu. 
Proponujemy Państwu wybór urządzeń, z którymi możliwa jest kontrola dostępu i RCP. Montujemy zarówno sprzęt, który pozwala na kontrolę z wykorzystaniem czytników kart, breloków jak i czytników biometrycznych (odcisk palca, obraz tęczówki oka). 

Ochrona przeciwpożarowa

- projektowanie systemu sygnalizacji pożarów
- montaż oraz konserwacja systemów sygnalizacji pożarów
- monitoring pożarowy
- doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczenia obiektów